Kursy językowe

KURSY JĘZYKOWE - GDZIE, KIEDY I W JAKI SPOSÓB?

Zapraszamy wszystkich chętnych na kursy następujących języków obcych: 

CZESKIEGO, WŁOSKIEGO, FRANCUSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO, ROSYJSKIEGO i oczywiście ANGIELSKIEGO ORAZ NIEMIECKIEGO. 

Jeżeli interesuje Cię nauka któregoś z wymienionych języków, musisz wiedzieć, że:
PRIMO - Każdy z naszych lektorów dojedzie do Ciebie na zajęcia. Możecie spotkać się w Twoim miejscu pracy, w domu lub w każdym innym miejscu, które wcześniej wspólnie ustalimy. Ten rodzaj kursów (tzw. kursy "in company") zapewnia dużą wygodę osobom uczącym się. Nie musisz, zaspany, rano przed pracą lub po niej, zmęczony, biec na zajęcia językowe lub krążyć dookoła siedziby szkoły, szukając miejsca do zaparkowania samochodu. Lektor przyjedzie do Ciebie - rano, w ciągu dnia albo po południu, tak, jak to wcześniej wspólnie ustalimy. Dostarczy Ci wszelkich niezbędnych materiałów (oprócz podręczników, w te musisz zaopatrzyć się sam), będzie służył swoją wiedzą językową i pomocą w ewentualnych problemach filologicznych.
SECONDO - Od Ciebie również zależy jak długo będzie trwała pojedyncza lekcja. Nasza oferta dla Ciebie to: 90 minut, 60 minut lub wyjątkowy program "MARATON JĘZYKOWY" - spotkania codzienne po 45 minut. Oczywiście o częstotliwości lekcji również decydujesz Ty :)
TERZO - Lubisz zajęcia indywidualne? A może podoba Ci się współzawodnictwo w grupie? Być może najlepiej czujesz się w gronie znanych Ci osób... I w tych przypadkach Biuro tłumaczeń i szkoleń Almand wychodzi na przeciw Twoim potrzebom. Organizujemy bowiem kursy grupowe i indywidualne.
QUARTO - Oczywiście nie będziemy się tu rozpisywać o tym, że zajęcia językowe dostosowujemy do Twojego poziomu zaawansowania oraz do Twoich potrzeb, związanych np. z pracą czy egzaminami - to jasne:)
QUINTO - I na koniec coś o naszej metodzie pracy. Kursy językowe przygotowujemy i prowadzimy tak, abyś ćwiczył przede wszystkim KOMPETENCJĘ MÓWIENIA, ROZUMIENIA I PISANIA. Opieramy się na osiągnięciach neurolingwistyki, a więc podczas zajęć lektorzy nie tylko wykorzystują podręczniki i typowe ćwiczenia gramatyczne czy leksykalne, ale starają się zaktywować obie półkule mózgowe kursantów, stosując różnego rodzaju gry słowne, mapy myśli, ćwiczenia pamięci itp.  

Uff, dużo tego, ale jeżeli przeczytałeś cały tekst uważnie, to poznałeś dzięki niemu pierwszych pięć liczebników porządkowych w języku włoskim :)) 

O aktualnych kursach, które właśnie oferujemy, przeczytasz w zakładce Aktualności językowe.

Do zobaczenia na kursie!